Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wypełnij formularz 
i zapisz się na webinar
+48
Bądź z nami 29 września w godzinach 10.00 - 10.45 na webinarze, podczas którego porozmawiamy o tym, jak zarządzać zespołami w postpandemicznej rzeczywistości. 

Spotkanie poprowadzi Chief Medical Officer Mindgram Małgorzata Ohme, a jej gośćmi będą:

Head of Clinical Care Mindgram Andrzej Silczuk oraz redaktorka prowadząca magazynów Coaching i Coaching Extra Sylwia Monostori.

Z webinaru dowiesz się:

➔ jak zmieniły się oczekiwania pracowników i jakie są ich aktualne potrzeby?

➔ jak współcześnie zwiększać motywację i zaangażowanie pracowników?

➔ jak wspierać pracowników w zmianie, czyli podczas powrotu do pracy stacjonarnej oraz wykonywania zadań w systemie hybrydowym.Webinar: Pandemia w pracy, jak zarządzać zespołami w nowej rzeczywistości?
Andrzej Silczuk jest doświadczonym psychiatrą specjalizującym się w diagnozie i leczeniu osób, które doświadczają trudności, kryzysów, depresji i wszelkiego rodzaju zaburzeń. To absolwent Wydziału Lekarskiego UJ ze specjalizacją z psychiatrii, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Badań nad Uzależnieniami. Występuje na międzynarodowych konferencjach i seminariach. Uważa, że relację terapeutyczną można budować wyłącznie na szczerości obu zaangażowanych stron.
Head of Clinical Care Mindgram, psychiatra
dr n. med. Andrzej Silczuk
/
Małgorzata Ohme to jeden z najbardziej znanych oraz cenionych psychologów i dziennikarzy w Polsce. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie. Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników - Mindgram. Jest właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl, a także gospodynią Dzień Dobry TVN oraz autorskich programów w Onecie. Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, z poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.
Chief Medical Officer Mindgram, psycholog
Małgorzata Ohme
/
Dziennikarka i redaktorka z ponad 
20-letnim doświadczeniem oraz współautorka książki Czym (nie) jest coaching wydaną przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
W 2009 roku skończyła roczną szkołę coachingu w GWPS. Pracowała w wydawnictwach Axel Springer i Marquard jako sekretarz redakcji. Na łamach magazynu Coaching prowadziła też stałą rubrykę Encyklopedia Coachingu. Od prawie 10 lat jest związana z wydawnictwem Burda, gdzie pracuje w sektorze poradnikowym. Pisze wywiady, reportaże, teksty o tematyce podróżniczej i prawniczej. Od 2020 r. prowadzi magazyny Coaching i Coaching Extra.
Redaktorka prowadząca magazynów Coaching i Coaching Extra
Sylwia Monostori
/
Gospodyni i goście webinaru
mental health and well-being platform